Webové stránky pro restaurace

Navrženo pro restaurace, kavárny a bary.

Stránky dodáváme kompletně naplněné Vašimi údaji.

Minimální nároky na Váš čas – víme přesně, na co se Vás zeptat.

Kompletní web již během jednoho pracovního dne.

Bez rizika – prvních 14 dní je zdarma.

Vyzkoušet zdarma

Funkce, které potřebuje gastro provoz.

Jídelní a nápojové lístky

Stálý jídelní lístek nebo speciální nabídka platná jenom v létě? Žádný problém! Přidejte svým jídlům štítky a ikonky, aby každý hned poznal, že se jedná o tip šéfkuchaře.

Polední menu

Polední menu se zobrazuje i přímo na hlavní stránce. Návštěvníci webu navíc nikdy neuvidí týden starou nabídku, a to i pokud zapomenete Váš web aktualizovat.

Rychlá upozornění

Nový jídelní lístek nebo změna otevírací doby? Rychlá upozornění s volitelnou dobou platnosti navštěvníky stránek neobtěžují a přesto jsou dobře viditelná.

Služby

Nabízíte hostům dodatečné služby? Např. wifi zdarma, parkování nebo letní zahrádku? Zvolte si vhodnou ikonku a dejte jim o tom vědět - přehledně a na každé stránce.

Galerie

Máte jen pár fotek nebo jsou jich desítky? Potřebujete jednu nebo více galerií? Wistro si s tím poradí! Fotky není třeba upravovat, nahrát je můžete i rovnou z telefonu.

Rezervace

Jednoduchý, přehledný a přitom funkční webový formulář, díky kterému se dozvíte, kdo si u Vás chce udělat rezervaci. K potvrzení Vám stačí jen pár kliknutí.

Kontakty

Kontaktní stránka na které se Váš zákazník neztratí. Telefon, e-mail i adresa spolu s integrovanou google mapou a otevírací dobou - vše na jednom místě.

Sociální sítě

Bez sociálních sítí už to dnes nejde - propojte Wistro se svými účty. Pro každou sociální síť máme připravenou vlastní ikonku, vzhled Vašeho webu tak zůstane jednotný.

Otevírací doba

Na stránkách restaurace by neměla chybět přehledně zobrazená otevírací doba, a to nejen restaurace, ale i kuchyně včetně doby podávání poledního menu.

Stránky / Záložky

Potřebujete na web přidat další sekci? Vytvořte si libovolnou stránku nebo záložku a přidejte do ní jakýkoli obsah, třeba i fotografie nebo soubory ke stažení.

Export do PDF

Jídelní lístky a polední menu je možné exportovat do PDF. Už žádné starosti s formátováním textu. Zadávejte Vaši nabídku na jednom místě a rovnou si ji vytiskněte.

Jazykové mutace

Chcete mít web v několika jazykových mutacích? Jednoduše stačí aktivovat další jazyk a přeložit si Vaše vlastní texty, o všechno ostatní jsme se již postarali.

Technická stránka na jedničku.

Responzivní zobrazení

Mobilní telefon je pro nás až na prvním místě. Zobrazení testujeme na skutečných zařízeních. Vaše stránky budou fungovat na mobilu, tabletu i velkém monitoru.

Rychlost webu

Neradi čekáte? Vaši zákazníci nepočkají. Rychlost není něco, co jde jednoduše zapnout. Řešíme ji od začátku a napříč celým systémem. Váš web bude rychlý jako blesk.

UI/UX přesně pro restaurace

Máte restauraci a využíváte stejné řešení jako instalatér? Uvařili byste kvalitní a chutné jídlo v koupelně? Wistro je vytvořené na míru přesně pro potřeby restaurace.

SEO

Váš web by se měl líbit nejen Vašim zákazníkům, ale i internetovým vyhledávačům. Dodržujeme jejich doporučení a proto bude Vaše restaurace dobře viditelná.

SSL/TLS certifikát

Bezpečnost a šifrování se stávají nedílnou součástí naší doby. Vaše stránky budou automaticky podporovat https komunikaci a budou zabezpečeny SSL/TLS certifikátem.

Aktualizace

Technologie se neustále vyvíjí a mění. Nové funkce, vylepšení a aktualizace budete od nás mít k dispozici zdarma. Vašim stránkám tak nikdy "neujede vlak".