Vyzkoušet zdarma

Objednávkový systém pro restaurace

Online objednávky jídel bez provizí z obratu. Nastavení pro rozvoz i osobní odběr, podpora online plateb, definice cen za obaly. Ovládací panel pro správu objednávek obsluhou vaší restaurace.

Vše pro online objednáky jídel na jednom místě

Jednotné rozhraní / jeden ekosystém

Objednávkový systém se stane součástí vaší webové prezentace. Již žádné přesměrování do aplikací třetích stran. Váš web, váš objednávkový systém - váš ekosystém.


Součástí webových stránek
Vždy viditelné tlačítko "Objednat"
Intuitivní nákupní proces

Bez provizí z obratu

Objednávkový systém jsme připravili s cílem nabídnout restauracím dostupné rešení jak prodávat svou nabídku online. Neúčtujeme proto žádné provize z obratu.

Cena za obaly

Balení jídel není zdarma. Ke všem produktům lze proto přiřadit i cenu za obal. Srozumitelné zobrazení pro zákazníka a jednoduchá správa pro restauraci.

Online platby kartou

Máme funkční napojení na platební bránu Stripe. Přijímat platby kartou je tak možné klidně i během pár hodin od spuštění. Systém vám rádi napojíme i na jiné platební brány.

Rozvoz i osobní odběr

Online objednávky lze nastavit jak pro rozvoz, tak pro osobní odběr nebo je možné aktivovat obojí. Minimální výše objednávky a vlastní cena za dopravu je samozřejmostí.

Na míru pro restaurace

Díky rozvozovým službám si zákazníci zvykli na určitý standard, co se objednávkových rozhraní týče. Zaměřili jsme se proto i na reprezentativní vzhled a intuitivní ovládání.

Aktualizace

Technologie, nákupní trendy a vlastně i epidemiologická opatření se neustále mění. A my na to reagujeme. Veškeré aktualizace našeho systému budete mít od nás zdarma.

Vše pro správu online objednávek na jednom místě

Ovládací panel pro vaši obsluhu

Pro pohodlnou správu objednávkového systému dodáváme i aplikaci určenou pro dotyková zařízení. Zvukové signalizace a přehledné ovládácí prvky zajistí, že vám nic neuteče.


Dotyková aplikace pro tablet nebo mobilní telefon
Podpora pro iOS i Android
Funguje i ve webovém prohlížeči

Maximálně na dva kliky

V ovládacím panelu se nikdy neztratíte. Všechny důležité funkce jsou dostupné maximálně na dva kliky. Díky chytrým notifikacím vás panel vždy nasměruje tam, kam je potřeba.

Zvukové a vizuální notifikace

Pokud nastane událost, o které by vaše obsluha měla vědět, ovládací panel na sebe sám upozorní. Panel signalizuje jak vizuálně, tak zvukově. Nová objednávka vám neuteče.

Vše letí v reálném čase

Celé rozhraní reaguje v reálném čase. Žádné obnovování obrazovky nebo kontrola emailů. Na všechny důležité změny vás panel prostřednictvím notifikací upozorní okamžitě.

Přijímání a správa objednávek

Správa objednávek nikdy nebyla snazší. 1x klik na notifikaci o nové objednávce, 1x klik na přijmout a je hotovo. Potvrzení už letí k zákazníkovi. Kuchyně se do toho může pustit.

Maximálně na 2 kliky

Pozastavení objednávání

Kuchyně zrovna nestíhá? Pozastavit objednávání můžete až do odvolání nebo třeba na 15 minut. Objednávání se znovu aktivuje, aniž byste na to museli myslet nebo něco udělat.

Maximálně na 2 kliky

Vyprodané položky

Něco z nabídky není zrovna dostupné? Nic se neděje, dostupnost jednotlivých položek můžete aktualizovat přímo v ovládacím panelu. Změny se projeví ihned.

Maximálně na 2 kliky

Potřebujete online objedávky pro vaši restauraci?

Objednávkový systém pro vás připravíme, naplníme ho nabídkou a spustíme.