Objednávkový systém pro restaurace

Spustíme online objednávkový systém z vaší restaurace. Máme i samostatnou aplikaci pro správu objednávek a neúčtujeme žádné provize z obratu.

Jednotné rozhraní / jeden ekosystém

Objednávkový systém se stane součástí vaší webové prezentace. Již žádné přesměrování do aplikací třetích stran. Váš web, váš objednávkový systém - váš ekosystém.

Součástí webových stránek
Vždy viditelné tlačítko "Objednat"
Intuitivní nákupní proces

Žádné provize z obratu

Objednávkový systém jsme připravili s cílem nabídnout restauracím dostupné rešení jak prodávat svou nabídku online. Nebudeme vám proto účtovat žádné provize z obratu.

Cena za obaly

Balení jídel není zdarma. Ke všem produktům lze proto přiřadit i cenu za obal. Srozumitelné zobrazení pro zákazníka a jednoduchá správa pro restauraci.

Online platby kartou

Máme funkční napojení na platební bránu Stripe. Přijímat platby kartou je tak možné během pár hodin od spuštění. Systém vám napojíme i na jiné platební brány (GoPay, PayU).

Rozvoz i osobní odběr

Online objednávky lze nastavit jak pro rozvoz, tak pro osobní odběr nebo je možné aktivovat obojí. Minimální výše objednávky a vlastní cena za dopravu je samozřejmostí.

Na míru pro restaurace

Díky rozvozovým službám si zákazníci zvykli na určitý standard, co se objednávkových rozhraní týče. Zaměřili jsme se proto i na reprezentativní vzhled a intuitivní ovládání.

Aktualizace

Technologie, nákupní trendy a vlastně i epidemiologická opatření se neustále mění. Váš systém na to bude reagovat. Veškeré aktualizace budete mít k dispozici zdarma.

Ovládací panel pro vaši obsluhu

Pro pohodlnou správu systému vám dodáme i aplikaci určenou pro dotyková zařízení. Zvukové signalizace a přehledné ovládácí prvky zajistí, že vám nic neuteče.

Dotyková aplikace pro tablet nebo mobilní telefon
Podpora pro iOS i Android
Funguje i ve webovém prohlížeči

Maximálně na dva kliky

V ovládacím panelu se nikdy neztratíte. Všechny důležité funkce jsou dostupné maximálně na dva kliky. Díky chytrým notifikacím vás panel vždy nasměruje tam, kam je potřeba.

Zvukové a vizuální notifikace

Pokud nastane událost, o které by vaše obsluha měla vědět, ovládací panel na sebe sám upozorní. Panel signalizuje jak vizuálně, tak zvukově. Nová objednávka vám neuteče.

Vše letí v reálném čase

Celé rozhraní reaguje v reálném čase. Žádné obnovování obrazovky nebo kontrola emailů. Na všechny důležité změny vás panel prostřednictvím notifikací upozorní okamžitě.

Přijímání a správa objednávek

Správa objednávek nikdy nebyla snazší. 1x klik na notifikaci o nové objednávce, 1x klik na přijmout a je hotovo. Potvrzení už letí k zákazníkovi. Kuchyně se do toho může pustit.

Maximálně na 2 kliky

Pozastavení objednávání

Kuchyně zrovna nestíhá? Pozastavit objednávání můžete až do odvolání nebo třeba na 15 minut. Objednávání se znovu aktivuje, aniž byste na to museli myslet nebo něco udělat.

Maximálně na 2 kliky

Vyprodané položky

Něco z nabídky není zrovna dostupné? Nic se neděje, dostupnost jednotlivých položek můžete aktualizovat přímo v ovládacím panelu. Změny se projeví ihned.

Maximálně na 2 kliky

Ať už máte malou kavárnu nebo síť restaurací...

...postaráme se o to, aby vaše online prezentace fungovala na jedničku.