Často kladené dotazy

Webové stránky

Můžu Wistro používat na vlastní doméně?

Ano, pokud již doménu vlastníte, můžete ji buď převést k nám nebo ji ponechat u vašeho stávajícího registrátora. V případě, že doménu nevlastníte, můžeme ji pro vás zaregistrovat.

Objednávkový systém

Jak si naše obsluha všimne objednávek?

K objednávkovému systému dodáváme zdarma i ovládací panel určený pro vaši obsluhu. Poté, co vznikne nová objednávka, na sebe tablet sám upozorní (vizuálně i zvukem). Obsluze nic neuteče.

Co když vypadne internet nebo je zavřeno?

Objednávkový systém má pokročilé nastavení časových intervalů, kdy je objednávání povoleno resp. blokováno. Systém lze nastavit i tak, aby automaticky zablokoval objednávání, pokud je ovládací panel vypnutý nebo když v restauraci vypadne internet.

Podporuje ovládací panel Android nebo iOS?

Podporuje oba operační systémy. Ovládací panel lze nainstalovat jak na zařízení s operačním systémem Android, tak na zařízení iOS. Alternativně je panel možné používat i z každého počítače přes webový prohlížeč.

Dodává Wistro i hardware, tj. dotykový tablet?

Ne, tablet si dle uvážení zvolí restaurace. Obecně lze říct, že všechny běžně dostupné tablety si s ovládacím panelem poradí. Doporučit můžeme cenově dostupné 8 palcové tablety s rozlišením alespoň 1280 × 800 pixelů (například Lenovo TAB M8).

Ať už máte malou kavárnu nebo síť restaurací...

...postaráme se o to, aby vaše online prezentace fungovala na jedničku.