Vyzkoušet zdarma

Často kladené dotazy

Máte otázky? Máme odpovědi!

Webové stránky a obecné dotazy

Můžu Wistro používat na vlastní doméně?

Ano, pokud již doménu vlastníte, můžete ji buď převést k nám nebo ji ponechat u vašeho stávajícího registrátora. V případě, že doménu nevlastníte, můžeme ji pro vás zaregistrovat.

Co je partnerský program?

Partnerský program je určený pro naše zákazníky využívající roční plán. V rámci programu lze získat trvalou slevu až do výše 50%.

Jaké bonusy nabízí partnerský program?

Věrnostní - určený pro restaurace, které využívají Wistro dlouhodobě (sleva až 20%). Bonus za doporučení - určený pro podniky, které platformu Wistro doporučí (sleva až 30%). Bonusy lze kombinovat.

Objednávkový systém

Jak si naše obsluha všimne objednávek?

K objednávkovému systému dodáváme zdarma i ovládací panel určený pro vaši obsluhu. Poté, co vznikne nová objednávka, na sebe tablet sám upozorní (vizuálně i zvukem). Obsluze nic neuteče.

Co když vypadne internet nebo je zavřeno?

Objednávkový systém má pokročilé nastavení časových intervalů, kdy je objednávání povoleno resp. blokováno. Systém lze nastavit i tak, aby automaticky zablokoval objednávání, pokud je ovládací panel vypnutý nebo když v restauraci vypadne internet.

Ovládací panel pro obsluhu

K čemu je ovládací panel určený?

Ovládací panel je samostatná aplikace pro dotykové tablety, díky které může obsluha vaší restaurace snadno reagovat na online rezervace, online objednávky nebo označit již vyprodaná jídla.

Proč ovládací panel využívat?

Ovládací panel funguje v reálném čase a dokáže na sebe sám upozornit, pokud nastane událost, které by se měl někdo z vaší obsluhy věnovat - nová rezervace, nová objednávka atp.

Podporuje ovládací panel Android nebo iOS?

Podporuje oba operační systémy. Ovládací panel lze nainstalovat jak na zařízení s operačním systémem Android, tak na zařízení iOS. Alternativně je panel možné používat i z každého počítače přes webový prohlížeč.

Dodává Wistro i hardware, tj. dotykový tablet?

Ne, tablet si dle uvážení zvolí restaurace. Obecně lze říct, že všechny běžně dostupné tablety si s ovládacím panelem poradí. Doporučit můžeme cenově dostupné 8 palcové tablety s rozlišením alespoň 1280 × 800 pixelů (například Lenovo TAB M8).

Musím ovládací panel využívat?

Ne, ovládací panel je rozšíření, které pouze zjednodušuje práci během provozu restaurace. Všechny funkce jsou však dostupné i v rámci administrace, tj. formálně není panel nutné používat.

Nenašli jste odpověd na vaši otázku?

Zavolejte nám na telefon: +420 724 919 420

Napište nám na adresu: [email protected]