Webové stránky pro restaurace

Vytvoříme responzivní webové stránky pro vaši restauraci. Dodáváme funkční a přehledný web, který je navržený pro gastro a přizpůsobený pro váš podnik.

Obědové menu

Přehledné obědové menu je základ každého restauračního webu. Návštěvníci navíc nikdy neuvidí týden starou nabídku, a to i pokud zapomenete váš web aktualizovat.

Databáze vašich vlastních jídel
Automatický export pro menicka.cz a menucesko.cz
Tisk PDF s obědovou nabídkou

Jídelní a nápojové lístky

Stálý jídelní lístek nebo speciální nabídka platná jenom v létě? Žádný problém! Přidejte svým jídlům štítky a ikonky, aby každý hned poznal, že se jedná o tip šéfkuchaře.

Dárkové poukazy

Nabídněte návštěvníkům stránek možnost zakoupit si dárkový poukaz přímo na vašem webu a získejte tak nové zákazníky. Wistro podporuje i online platby kartou.

Rezervace

Jednoduchý, přehledný a přitom funkční webový formulář, díky kterému se dozvíte, kdo si u vás chce udělat rezervaci. K potvrzení vám stačí jen pár kliknutí.

Služby

Nabízíte hostům dodatečné služby? Např. wifi zdarma, parkování nebo letní zahrádku? Zvolte si vhodnou ikonku a dejte jim o tom vědět - přehledně a na každé stránce.

Galerie

Máte jen pár fotek nebo jsou jich desítky? Potřebujete jednu nebo více galerií? Wistro si s tím poradí! Fotky není třeba upravovat, nahrát je můžete i rovnou z telefonu.

Kontakty

Kontaktní stránka na které se váš zákazník neztratí. Telefon, e-mail i adresa spolu s integrovanou google mapou a otevírací dobou - vše na jednom místě.

Rychlá upozornění

Nový jídelní lístek nebo změna otevírací doby? Rychlá upozornění s volitelnou dobou platnosti návštěvníky stránek neobtěžují a přesto jsou dobře viditelná.

Až tři upozornění současně
Vždy viditelná, zákazníci je nepřehlédnou
Možnost přidat odkaz nebo modální okno

Sociální sítě

Bez sociálních sítí už to dnes nejde - propojte Wistro se svými účty. Pro každou sociální síť máme připravenou vlastní ikonku, vzhled vašeho webu tak zůstane jednotný.

Otevírací doba

Na stránkách restaurace by neměla chybět přehledně zobrazená otevírací doba, a to nejen restaurace, ale i kuchyně včetně doby podávání poledního menu.

Stránky / Záložky / Blog

Potřebujete na web přidat další sekci? Vytvořte si libovolnou stránku, záložku nebo rovnou celý blog a desítky článků. Fotografie nebo soubory ke stažení jsou samozřejmostí.

Export do PDF

Jídelní lístky a polední menu je možné exportovat do PDF. Už žádné starosti s formátováním textu. Zadávejte vaši nabídku na jednom místě a rovnou si ji vytiskněte.

Jazykové mutace

Chcete mít web v několika jazykových mutacích? Jednoduše stačí aktivovat další jazyk a přeložit si vaše vlastní texty, o všechno ostatní jsem se již postaral.

Zákaznická podpora

Nikdy na to nebudete sami. Wistro obsahuje i podrobnou nápovědu a pokud byste si náhodou nevěděli rady, můžete se kdykoliv obrátit i přímo na mě.

Úprava vzhledu

Webová stránka je vizitkou vašeho podniku. Desítky voleb v nastavení vám umožní přizpůsobit si vzhled webu přesně tak, jak potřebujete. Použít můžete i vlastní logo.

Vlastní logo, fotografie, obsah a nabídka
Poradíme si i pokud nemáte žádné fotografie
Přes 50 konfiguračních voleb

Responzivní zobrazení

Mobilní telefon je pro mě až na prvním místě. Zobrazení testujeme na skutečných zařízeních. Vaše stránky budou fungovat na mobilu, tabletu i na velkém monitoru.

Rychlost webu

Neradi čekáte? Vaši zákazníci na vás totiž nepočkají. Rychlost není něco, co jde jednoduše zapnout. Řešíme ji napříč celým systémem. Váš web bude rychlý jako blesk.

Navrženo pro restaurace

Wistro je vytvořené přesně na míru pro potřeby restaurace. Vaši zákazníci najdou na webových stránkách vše, co hledají. Vy se zase neztratíte v přehledné administraci.

Optimalizace pro vyhledávače

Váš web by se měl líbit nejen vašim zákazníkům, ale i internetovým vyhledávačům. Dodržujeme jejich doporučení, díky čemuž bude vaše restaurace dobře dohledatelná.

Zabezpečení a šifrování

Bezpečnost a šifrování se stávají nedílnou součástí naší doby. Vaše stránky budou automaticky podporovat https komunikaci a budou zabezpečeny SSL/TLS certifikátem.

Aktualizace

Technologie se neustále vyvíjí a mění. Nové funkce, vylepšení a aktualizace budete mít k dispozici zdarma. Vašim stránkám tak nikdy "neujede vlak".

Ať už máte malou kavárnu nebo síť restaurací...

...postaráme se o to, aby vaše online prezentace fungovala na jedničku.